V zime speváčka Monika Bagárová ohlásila, že sa jej cesty s partnerom Makhmudom Muradovom rozišli. Pár mesiacov nato však vzťahu dala dvojica šancu kvôli ich spoločnej 2-ročnej dcérke Rumii. Žiaľ, pred pár dňami sa pôvabná Češka fanúšikom zdôverila, že je opäť koniec. 

,,Chcela by som Vám oznámiť, že spolu s Machom nežijeme. Dali sme tomu šancu ako rodičia, bohužiaľ, nám spoločný život už nerobí radosť. Sme ľudia, máme city, veríme, dúfame, robíme chyby…,“ napísala na sociálnych sieťach Monika Bagárová. Dokonca sa začalo šepkať, že za definitívnym rozchodom má byť nevera úspešného MMA zápasníka. 

Porotkyňa SuperStar je však šťastná aj ako single mamička. Silu v ťažkých časoch jej po odlúčení od Makhmuda Muradova dodáva rozkošné stvorenie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Priala som si ju celý život. Pán Boh mi ju dal a je ešte úžasnejšia než v mojich predstavách. Toto musí cítiť predsa každá mama k svojmu dieťaťu, že áno? To je ten môj životný motor, ten dôvod, pre ktorý mám každý deň chuť vstať a byť silná, tak silná, ako len mama môže,“ uverejnila Monike dojímavé vyznanie dcérke Rumii len pár dní po druhom krachu vzťahu.

Foto/Zdroj: Instagram/bagarovamonika