Martin Šmahel naposledy zahviezdil ako účastník jubilejnej desiatej série markizáckej Farmy X. Od ukončenia šou však už ubehlo niekoľko týždňov a bývalý farmár sa tak znovu vracia do starých koľají. A keďže si vášnivý športovec zimné obdobie rád užíva na svahoch, rozhodol sa do lyžiarskeho umenia zasvätiť aj svoju dcérku.

Dvojica sa spolu vybrala do vychýrenej lyžiarskej destinácie v Jasnej, kde sa to nadšencami zimných športov doslova hemžilo. Medzi množstvom ľudí však dokázala vyniknúť aj 4-ročná Mia, ktorá svojmu slávnemu ocinovi nádherne spestrila deň.

martin smahel

Šmahel sa totiž pochválil videom, na ktorom malá slečna v ružovom predviedla úžasný talent. Podľa slov príťažlivého modela stála jeho ratolesť na lyžiach po prvýkrát v živote, hoci na originálnom zázname to tak vôbec nevyzerá.

„No nebuď na ňu hrdý. Na lyžiach stojí dokopy asi 3 hodiny – nie je skvelá? Je to radosť, keď sa takto zabávame,“ pochválil sa Šmahel šikovnou dcérkou. Nadanie malej Mii skutočne stojí za pozretie, nakoľko takto skvele by to na prvý raz možno nešlo ani dospelému človeku. Niet sa ale čo čudovať – roztomilá princezná má vzťah k športu a pohybovým aktivitám v krvi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Smahel Mia

Lyžiarske nadanie malej Mii

 

Zdroj: Instagram/martinsmahel | Foto: Instagram/Martinsmahel, streamable.com