Šou Československo má talent nie je len o skvelých talentoch, ale aj silných príbehoch, ktoré vháňajú do očí slzy. Včera večer sme boli svedkami toho, ako 14-ročný Adam vyšiel pred celým národom s kožou na trh.

Adam sa rozhodol na kameru prehovoriť o svojom ťažkom osude. Prednedávnou bol totiž obeťou šikany. „Bol som so spolužiakmi normálne a potom som im robil prezentácie, aby sa so mnou kamarátili a že ak im to nespravím, tak sa so mnou prestanú baviť,“ smutne prezradil chlapec, na čo jeho mamina dodala, že jej syna bili. „Stál som a oni ma bili,“ doplnil ju tínedžer a následne sa rozplakal.

Do šou Československo má talent si Adam vybral skladbu od Márie Čírovej Unikát, ktorá hovorí o tom, že každý z nás je jedinečný aj s nedostatkami, pričom vždy je dôležité, aby sme si v každej situácii vedeli zachovať svoju tvár. Už po prvom tóne bolo všetkým jasné, že chlapec z Čierneho Balogu nádherným hlasom spojeným so silným príbehom rozcíti všetkých prítomných.

Adam ukázal, že je skutočne unikát. „Oni keď to uvidia, tak dúfam, že sa budú hanbiť, a že už nič takéto v živote neurobia, Adam, bol si super,“ vyjadrila sa po vystúpení talentovaného speváka, ktorý postúpil do ďalšieho kola, Marta Jandová. Adamovi držíme palce, aby to dotiahol čo najďalej!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Joj.sk | Foto: Instagram/tvjoj, mariaciarova, joj.sk