V Číne sa stal nechutný prípad týrania 86-ročnej babičky, ktorý odhalili len nainštalované kamery. Brutálne ataky opatrovateľky sa stávali na dennom poriadku a tvár dôchodkyne bola po nich zohavená modrinami a podliatinami.

Syn poškodenej sa o otrasnom zaobchádzaní s matkou dozvedel len cez kamerové záznamy. Rýchlo sa ponáhľal domov, a to, čo uvidel, ho dohnalo k slzám – tvár jeho 86-ročnej matky bola samá modrina! Rodina si myslí, že fyzické útoky sa pravidelne opakovali a odhaduje, že dôchodkyňa mala byť zbitá sedem až osemkrát. Útočníčkou bola opatrovateľka, ktorú najal syn poškodenej.

Babička trpí stareckou demenciou a nemá nikoho, kto by jej mohol venovať patričnú starostlivosť – jej manžel (90) je už totiž hluchý. Zveriť milovanú matku do rúk profesionálky sa však ukázal ako príšerný nápad. Ako vidíme na kamerových záznamoch, opatrovateľka dôchodkyňu šikanovala bezdôvodne, pričom Cui (opatrovateľka) poberala za svoje služby peknú sumičku – takmer 640 € mesačne. Prípad preveruje polícia.

Odporné video si pozriete >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Dailymail