Chcete mať líčka bez chĺpkov a jemné ako zadoček bábätka? Začnite si holiť tvár! To je rada krásnej vloggerky Hudy Kattan, ktorá tvrdí, že tento kozmetický rituál vykonáva už rok a výsledky sú ohromujúce. [sociallocker]

Huda sa vyjadrila, že je na svojom skrášľovacom rituále doslova závislá. O tomto tvrdení, samozrejme, nepochybujeme, pretože keď raz začnete s holením, túto činnosť musíte vykonávať do konca svojho života. 🙂 Vo svojom vloggerskom videu prezrádza, že dokonale oholená pleť je základom pre dobre nanesený make – up.

shave

Pleť je zbavená nežiaducich chĺpkov, čím je vytvorený hladký povrch pre krycí krém. Followeri, ktorí krásku sledujú, sa rozdelili na dva tábory. Jedni tvrdia, že to môže byť skvelý nápad, iní ho zavrhujú a pokladajú za hlúposť. Huda sa obraňuje tým, že tento kozmetický trik bol známy a praktizovaný už v minulosti, napríklad takou Marilin Monroe, či Elizabeth Taylor. Po celé desaťročia sa bežne praktizoval aj v Ázii.

ededed

Dôležitým krokom je, aby ste mali svoju tvár suchú a bez make-upu. Nemali by ste používať holiacu penu, len britvu. Huda si robí na začiatku videa žarty, keď sa holí bežným, mužským spôsobom. Pokiaľ by ste si tvár navlhčili a aplikovali naň penu, chĺpky by vám rástli rýchlejšie a boli by hrubšie. Vy máte použiť len britvu a opatrnými a jemnými pohybmi odstrániť chĺpky jemné ako broskyňa. Nevyhnutnosťou je, aby ste so žiletkou robili jemné ťahy a netlačili na pokožku.  Huda prezradila, že svoju britvu nosí v kozmetickej taške stále, pretože nikdy nevie, kedy ju bude potrebovať. Samé zvážte, či vám jej rada stojí za vyskúšanie, avšak potom si dávajte pozor na ostré predmety vo vašej kozmetickej taštičke. Holeniu tváre zdar, či zbohom?!

Foto/ Video: Youtube [/sociallocker]