Kde bolo tam bolo, žil raz jeden Martin Jakubec s milovanou Božankou, ktorí sa rozhodli svoju lásku spečatiť vo veľkom štýle. A to až tak, že na ich svadbu môže prísť ktokoľvek, áno, aj vy. Teda nie až tak ktokoľvek, musíte byť viac-menej pri peniazoch. Ak chcete vedieť prečo, čítajte ďalej, ale predtým sa zhlboka nadýchnite.

Deň D sa blíži! Presne 17. novembra by sa mala na Slovensku uskutočniť svadba desaťročia. Aspoň tak svoj veľký životný krok označujú jeho hlavní aktéri – spevák Martin Jakubec a jeho partnerka a zároveň spevácka kolegyňa Božanka.

Chudoba nemá šancu

Ceremoniál, ktorý prebehne v deň Jakubcových 35. narodenín, sa uskutoční na Hrade Červený kameň a ako hosť naň môžete zavítať i vy. Svadba Martina a jeho o viac než 30 rokov staršej lásky však nie je žiadnou lacnou záležitosťou a dvojica ju poňala v štýle naozajstného kultúrneho zážitku, čomu prispôsobila aj ceny. Tie závisia od toho, do akého radu by ste si chceli sadnúť. Áno, čítate správne.

Najlacneješie vás vyjdú miesta v 9. – 15. rade, za ktoré zaplatíte „len“ 150 eur. Ak by ste chceli byť k novomanželom o čosi bližšie, za 4.- 8. radu zacvakáte 250 eur. Ak by ste ich chceli mať ako na dlani, pripravte si 300 eur – 1. až 3. je ale zaručene vaša. To však stále nie je najlukratívnejšia ponuka, je tu totiž ešte VIP sektor, a to za krásnych 500 eur.

Benefity vstupenky

Nemusíte sa ale báť, že budú vaše peniažky vyhodené do vzduchu, vtipní partneri totiž sľubujú, že v rámci zakúpenia vstupenky budete mať v cene nielen účasť na svadbe, ale aj fotenie s prominentmi, CD s venovaním, zábavu, koktejl a bufet. No nekúp to! Vy si snáď viete predstaviť lepšie investované peniaze?

Zdroj: Ticketportal.sk | Foto: Facebook/Martin Jakubec