Po ťažkom dni neexistuje nič lepšie, ako sa postaviť pod tečúcu teplú vodu a len tak na seba nechať padať osviežujúce kvapky. Iba žeby nie. Mnohé z nás, a nielen my, ale aj naši chlapi, sa v sprche hráme na superstar. Hodiny spevu, rozčarovaní susedia či zombie s roztečeným make-upom na tvári, ktorý ste si zabudli pred sprchou zotrieť. Prezrite si 6 ,,sprchových vynálezov“, ktoré by nám uľahčili či spríjemnili život, keby naozaj existovali.

 

Myšlienky zo sprchy už nezabudnete, vďaka holiacemu strojčeku

Holiaci strojček 2 v 1 ako nahrávač všetkých vašich geniálnych myšlienok, ktoré vám napadnú počas sprchovania. Už nikdy nezabudnete na ten super scenár!

Pulzujúca karaoke sprchová hlavica

Predstavte si hlavicu sprchy s rôznymi nastaveniami vašich obľúbených piesní. 🙂

Prehľad šampónovania

Niekedy sa tak zažeriete do spievania, že zabudnete či ste si už dali šampón. Vďaka playback zariadeniu sa tomu vyhnete. Ale nie spevu. 

Anti panda výzor

Nádobka pripevnená v sprchovacej hlavici, naplnená odličovačom make-upu! Ten sa postupne zmiešava s vodou a zmyje všetok make-up (najmä špirálu, vďaka ktorej, keď sa rozmaže, vyzeráme ako pandy).

Vlasový párovač

DNA skener, ktorý nájde zhodu s tými nechutne vyzerajúcimi vlasmi váľajúcimi sa v odtoku po sprchovaní. Potom už len vynadať dotyčnej/dotyčnému.

Nová hubka

Proste si len kúpiť novú špongiu. Nezázračnú. Jednoduchú.

Foto: collegehumor, pixabay