Každá žena je iná a svojím spôsobom jedinečná. Nech je ako chce, niektorým z vás pán Boh nadelil modré oči, iným čierne vlasy a niektorým pridal na tele. Nezúfajte, veď aj oblejšie krivky sa páčia mnohým mužom. Všetky snáď poznáte výrok, ktorý hovorí: ,,Ženu by malo byť za čo chytiť!“ Oblé krivky však so sebou neraz prinášajú situácie, v ktorých sa dostávate do pomykova vy alebo vaše okolie. [sociallocker]

Či už idete niekam na párty alebo len ku starej mame, trápnych, vtipných či šokujúcich situácií zažijete neúrekom. Obdarenejšie ženy dôverne poznajú nasledujúce situácie. Nájdete sa v nich aj vy?

Do všetkých narážate

Ale nie preto, že by ste boli nešikovná alebo tých ľudí nevidela. Vaše prsia a zadok jednoducho o niečo viac vyčnievajú.

Dostávate rôzne komplimenty

A niektoré vás dostávajú do čudných pozícii, kedy neviete, ako reagovať. ,,Páčia sa mi ženy, ktoré sú správne vyvinuté,“ ,,Máš krásne oči“ (ale pozerá vám do výstrihu), ,,To je ale r*ťka!“ a podobne.

Kapitola sama o sebe: vaše stehná

Pravidelne máte problém vybrať si tie správne šaty či sukňu, aby ste zbytočne nepodčiarkovali vaše väčšie stehná. Niekedy máte pocit, že sa priam milujú, keď sa neustále hladia (rozumej trú o seba ako besné). A nezabúdajme ani na džínsy. Kým sa do nich vtlačíte, občas potrebujete čas navyše.

Pôsobenie na ľudí

A to má hneď dve stránky. Vaša stará mama má dodnes pocit, že máte päť rokov a neustále vás štípe do líc, hoci vám už ťahá na tridsiatku. A naopak, muži vás vnímajú ako samostatné a dostatočne silné. A to je dôvod, prečo svoju batožinu nosíte sama.

Stretnutia s mužmi

Ženy obdarené plnším dekoltom musia vynakladať pri rozhovore s mužmi veľké úsilie, aby im pozerali priamo do očí. Mnohokrát aj v prípade, že majú na sebe rolák!

Utešujete sa

Keď už nič iné, aspoň sa utešujete, že ste v skutočnosti omnoho ľahšia ako ukazuje ručička na váhe. Veď väčšinu hmotnosti predsa tvoria vaše prsia a zadok.

Týmito tvrdeniami nechceme rozhodne nikoho uraziť! Každá žena je krásna taká, aká je. A ak sa máte rada vy sama, nerozhodia vás ani hlúpe poznámky okolia, ani pračudesné komplimenty. Tak hlavu hore a vystavte svoje krivky, nech ich svet obdivuje. [/sociallocker]