Súčasťou práce hercov sú aj vášnivé scény. Gynekológovia v markizáckom seriáli Mama na prenájom nie sú výnimkou. Ako si ich užíva najmladší spomedzi lekárov Peter Kiss alias Milanko?

Peter Kiss sa podľa slov jeho krásnej partnerky mení na pľaci na úplne iného muža. Milan Staviarsky je plachý a nebojácny gynekológ, nad ktorým vládne ruka jeho čerstvej manželky a zároveň recepčnej kliniky Moniky.

mama na prenajom

Dvojica si pred kamerami pravidelne vymieňa bozky a kým hercova priateľka sa pri sledovaní jeho vášnivých scén baví, on sa pri tom necíti najkomfortnejšie. ,,Mne to niekedy nie je úplne príjemné, keď sa na to mám potom pozerať. Lebo presne, že keď mám priateľku, je to pre mňa také, že ajaja. Celý kolektív je fajn, ale tie bozkávacie scény, ja to moc neobľubujem,“ uviedol na rovinu Peťo pre web Markiza.sk, načo redaktorka pozdravila jeho kolegyňu Petru Blesákovú.

,,Áno. Peťka, čau. Ale je to v pohode. Nerobí sa mi to akoby úplne nepríjemne, ale beriem to ako prácu,“ objasnil fešák, ktorého si môžete pamätať aj zo seriálu Červené pásky.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

peter kiss

Zdroj/Foto: Markiza.sk, Facebook/Mama na prenájom