Hrdinovia obľúbeného seriálu Mama na prenájom stoja často na pľaci už v skorých ranných hodinách, keď ich fanúšikovia ešte sladko spia. Na rozdiel od iných žien sa však herečky aspoň doma nemusia zdržiavať pred zrkadlom a všetko môžu nechať až na maskérov.

Denný projekt z produkcie TV Markíza sa pomaly blíži do finále, ktoré ho čaká už 9. júna. A hoci na obrazovkách bude mať Mama na prenájom pár mesiacov pauzu, herci si až také dlhé prázdniny neužijú a budú zodpovedne pracovať na druhej sérii.

Diváci, ktorí sledujú seriál a hercov aj na sociálnych sieťach, sa často dostanú k rôznym zákulisným pikoškám či záberom, ktoré sa na obrazovky nedostanú. O unikátnu koláž sa nedávno podelila aj Martina Zábranská alias Naďa Vernerová. „Zázraky sa dejú,” skonštatovala pri pohľade na seba a svoje dve kolegynky Kamilu Heribanovú a Dianu Ristovú pred a po úprave v maskérni.

Kým jedna snímka bola robená o 5.30, druhá o hodinu neskôr, kedy už boli herečky načančané. Tak čo, vidíte rozdiel? Za nás sú kočky krásne za každách okolností!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/macazabranska, tvmarkizaofficial