Hlavná postava denného projektu Mama na prenájom si dlhé roky myslela, že jej mama je mŕtva. Po viac ako 20-tich rokoch sa ale v životoch Vernerovcov opäť objavila. Kým v seriáli Martinu Zábranskú ako Naďu priviedla na svet Gabika Dzuríková, v realite to bola táto dáma.

Rodina musí byť na Martinu Zábranskú určite pyšná. Talentovaná kráska hviezdi v ostro sledovanom dennom seriáli Mama na prenájom a nedávno sa stala aj súčasťou projektu S úsmevom po Slovensku.

martina zabranska

Martina alias Maca svojim sledovateľom na Instgarame s radosťou ukazuje rôzne pikošky a zábavné momenty z natáčania. Sem-tam však odhalí aj niečo zo súkromia, vďaka čomu môžu fanúšikovia lepšie spoznať jej život. Brunetkinho partnera, herca Jiřího Dvořáka fanúšikovia veľmi dobre poznajú, jej maminku už ale menej.

,,Moja mamička, nádherná žena, živel, blázon s energiou dvaciny a veľký správňak a človek, oslávila 60tku a mne sa nechce veriť. Ako sa to..? Že vek je len číslo? U nej to naozaj platí a to chcelo kyticu hodnú jej výnimočnosti,“ napísala Martina Zábranská k záberu s atraktívnou blondínkou. A tá veru na svoj vek vôbec nevyzerá!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Martina Zábranská s mamou

Zdroj/Foto: Instagram/macazabranska