Martina Zábranská dostala od TV Markíza už druhú seriálovú ponuku, ktorá sa rozhodne neodmieta. Po stvárnení policajtky Evy v Svätom Maxovi účinkuje v rodinnej novinke Mama na prenájom, kde má veľmi blízko k se*y Adamovi Bardymu. Čo na to hovorí Macin o 26 rokov starší partner?

Obľúbená moderátorka Fun rádia je aj skvelá herečka, ktorá aktuálne baví a dojíma divákov denného seriálu Mama na prenájom. Jej hereckým partnerom sa stal jeden z najpríťažlivejších mužov slovenského šoubiznisu. S Adamom Bardym si Martina Zábranská alias Naďa a Lucia v jednom skvele rozumie. Označila ho za super človeka, ktorý je navyše mimoriadne vtipný.

mama na prenajom

Dokonalá kombinácia, na ktorú by mohol žiarliť nejeden partner. Týka sa to však aj toho Macinho, Jiřího Dvořáka? ,,Môj partner je herec. Takže on veľmi dobre chápe a veľmi dobre vie, že o čo ide a že je to práca. On si teda zažil a zažíva stále ako keby nejaké milostné vzťahy na pľaci. A myslím, že to vôbec nie je problém toto,“ prezradila brunetka v reportáži relácie Reflex.

Doposiaľ mala Naďa iba pár obrazov, na ktorých sa bozkávala. Keď sa na ne doma pozerala s priateľom, zo srandy mu zakryla oči. On sa vraj vtedy na ňu iba vyjavene pozrel. ,,Vôbec, vôbec nežiarli,“ mávla rukou kráska, ktorá priznala, že ju Jíři očaril už pred 10-timi rokmi, keď sa prvýkrát stretli na natáčaní rozprávky. Osud ich opäť spojil v júli minulého roku, a to natoľko, že sa do seba zamilovali.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, macazabranska