Larisa Mižigar má našliapnuté na skvelú hereckú kariéru. Veď len máloktoré dievčatko sa môže pochváliť tým, že v šiestich rokoch účinkuje v dennom seriáli. Ako to roztomilá školáčka zvláda?

Medzi hercov s dlhoročnými skúsenosťami Larisa Mižigar zapadla na jednotku s hviezdičkou. Vysmiate slniečko na obrazovkách Markízy žiari v seriáli Mama na prenájom, kde ako škôlkarka Hanka trávi najviac času po boku otca Adama Bardyho, dedka Vladimíra Kobielskeho a prenajatej maminy Martiny Zábranskej.

mama na prenajom

Sympatickí manželia Mižigarovci sú na svoju talentovanú dcéru právom hrdí. Všetko, na čo siahne, jej totiž ide výborne. Učenie textov je však náročnejšie, nakoľko Lariska iba teraz nastúpila do prvej triedy. ,,Ja sa ju snažím vždy pripravovať na ten daný deň natáčací. Keď, bohužiaľ, nemôžem kvôli pracovným povinnostiam, tak sa učí manželka, poprípade babka,“ prezradil skutočný otecko malej herečky v rozhovore pre reláciu Reflex.

,,Na začiatku to strašne hltala. Brala to, že ideme sa učiť, ideme sa učiť. Postupom času zisťuje, že sa to dokáže naučiť aj na pľaci, tak už sa jej nechce. Takže tam už vidím problém, tam už sú donucovacie prostriedky použité rôzne,“ pokračoval s úsmevom Vladimír. Spočiatku sa s manželkou Romanou obávali, ako Lariska skĺbi natáčanie so školou, no ona im dokázala, že vie zvládnuť všetky svoje povinnosti.

,,Na to, že má toho toľko veľa, že sa učí aj tie texty, tak si myslím, že jej to ide dobre,“ uviedla mamina šikovnej princezničky na margo toho, aká je žiačka.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Reportáž o seriálovej Hanke si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Markiza.sk, Instagram/mamanaprenajom.markiza