Zahraničný šoubiznis sa tento rok rozrastie o ďalšie prominentné bábätko. Tentokrát sa k budúcim pyšným maminám pridá známa herečka, ktorá už dlhé roky hviezdi v úspešnom a najmä veľmi obľúbenom americkom sitkome „Teória veľkého tresku“.

Ako sa zdá, rok 2017 je vskutku veľmi plodným rokom, minimálne čo sa týka celebritných tehotenstiev. Niektoré známe tváre už priviedli na svet svoje vytúžené detičky, iné to ešte len čaká. K mamičkám, ktoré sú ešte len v radostnom očakávaní, sa môže zaradiť aj sympatická 37-ročná herečka zo seriálu „Teória veľkého tresku“. Melissa Rauch stvárňuje drobnú mikrobiologičku Bernadette Rostenkowski, pre ktorú je typický veľmi tenký hlások. Pred kamerami si už vyskúšala byť mamou, no v skutočnom živote ju to ešte len čaká. S manželom Winstonom, ktorý je spisovateľom, očakávajú prírastok už na jeseň 2017.

Američanka pochádzajúca z New Jersey oznámila radostnú správu prostredníctvom rozsiahlej a úprimnej eseje, ktorú napísala pre zahraničný magazín „Glamour“. Melissa sa v nej vyjadrila, že je veľmi šťastná z tehotenstva, no zároveň sa aj veľmi bojí. Strach má z toho dôvodu, pretože už v minulosti bola v požehnanom stave, no nakoniec o dieťa prišla. Herečka sa totiž obáva, že sa tento bolestivý scenár opäť zopakuje. Vo svojej eseji venovala pár riadkov aj tým ženám, ktoré vo svojich životoch prežili podobnú zarmucujúcu situáciu. Dúfa, že otvorená spoveď o tom, čo sama prežila, by im mohla aspoň trošku pomôcť. Melissa sa zároveň zamýšľala nad tým, že o tomto druhu bolesti a straty sa vo svete rozpráva len veľmi málo.

Melissa Rauch

Zdroj: Glamour.com | Foto: Instagram, giphy.com, spliffmobile.com