Herečka Mária Bartalos sa stala výraznou postavou v tanečno-zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome. V poslednom kole sme mali možnosť vidieť jej excelentný výkon, v ktorom skombinovala úžasný spevácky prejav s náročnou choreografiou. Mary si dokonca za svoje vystúpenie vyslúžila poctu, o akej sníva každý!

Atraktívna hviezda markizáckej show sa v poslednej epizóde na chvíľku „prevtelila“ do populárnej speváčky CIARY. Tá momentálne valcuje hudobný svet s hitom „Level Up“, ktorý je obohatený o množstvo náročných tanečných kreácií. Jej slovenská dvojníčka sa však nenechala zahanbiť a predviedla číslo, za aké by sa nemuseli hanbiť ani svetoznámi tanečníci. Málokto by ale čakal, že herečkin skvelý výkon ocení aj táto mega star!

maria bartalos ciara

Video s vystúpením krásnej brunetky si všimla Ciara a zareagovala naň spôsobom, ktorý sa v dnešnej dobe pokladá za plnohodnotný prejav uznania. Speváčka totiž na sociálnej sieti Máriine vystúpenie „lajkla“. Tvár seriálu Oteckovia teda určite môže byť veľmi spokojná, keďže sa jej dostalo ocenenia od samotnej hviezdy, ktorú stvárnila.

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram