Na jar minulého roku žilo väčšina slovenských žien seriálom Milenky, ktorý si nás okamžite omotal okolo prsta. Príbehy štyroch hlavných hrdiniek však boli napratané len do desiatich častí, z čoho ostali všetky diváčky sklamané a pobúrené. Dámy, ak je za Milenkami smutno i vám, v tejto chvíli budete jasať od radosti!

Sanda (Táňa Pauhofová), Zuzana (Gabika Marcinková), Kristína (Antónia Líšková) a Miša (Zuzana Norisová) boli neodmysliteľnou súčasťou seriálu Milenky, s ktorými sa nám lúčilo naozaj veľmi ťažko. Každá mala totiž na rováši iný zamotaný a zároveň dychberúci ľúbostný príbeh.

Milenky

TV Markíza sa síce v čase ukončenia seriálu vyjadrila, že jeho pokračovanie neprichádza do úvahy, no zároveň všetkých fanúšikov potešila informáciou o tom, že sa Milenky vrátia v podobe celovečeného filmu. Dobrou správou je, že štáb už má za sebou prvý natáčací deň!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Podľa záberov je jasné, že sa bude dej sústrediť aj do vianočného prostredia, pričom to potvrdzuje i hashtag priložený k fotografii na sociálnej sieti. Čo je však už horšie, je rok, ktorý pri ňom stojí – 2019. To znamená, že na celovečerné Milenky si zrejme budeme musieť počkať do ďalších Vianoc. Nevadí, veď ako sa hovorí – trpezlivosť ruže prináša.

Prvé ukážky z filmu Milenky

 

Zdroj: Instagram/milenky.serial | Foto: Instagram/milenky.serial, twiinsmusic, tvmarkizaofficial