Juraj Šeliga je úspešný mladý muž, ktorý to vo veku 29 rokov dosiahol až na podpredsedu strany Za ľudí. V poslednej dobe sa často vyskytoval v spoločnosti poslankyne Jany Žitňanskej (46), čo spôsobilo vznik mnohých konšpiračných teórii o ich možnom romániku. Šeliga sa tento raz vyjadril jasne. 

Juraj je veľmi uvedomelý politik a dokáže si v živote určiť priority. „Úprimne som nechcel na vyfabrikovaný bulvárny príbeh ani reagovať. Sú tu predsa len dôležitejšie veci,“ začal s vysvetľovaním svojho vzťahu k Žitňanskej mladý podpredseda. „Najprv som sa zabával na tom, ako ma kamaráti podpichovali, že som mladý žralok,“ hovorí o vyslúženej prezývke. „Nesedí to, no príbeh si žije svojím životom.“

Juraj Šeliga o vzťahu k Žitňanskej

„S Janou Žitňanskou sme kolegovia a priatelia. Bodka,“ vzťah s členkou strany Za ľudí tak Šeliga popiera. „Vytvárať konštrukcie a svoje vlastné závery mi vzhľadom na blízkych ľudí nepríde korektné.“

Juraj Šeliga a Jana Žitňanská

Ak by si títo úspešní a cieľavedomí ľudia k sebe cestu aj našli, nebolo by im čo zazlievať. Veď sme už v tom parlamente mali naozaj snáď všetko, tak prečo nie jeden pekný párik?

„Pozdravujeme a posielam tajné foto z dnešnej spoločnej kávy. Kiežby len takéto klebety boli najväčší problém Slovenska alebo našej krajiny,“ dodáva Šeliga na záver. Tešme sa, že mladý poslanec sa vie pozrieť na takéto veci s nadhľadom. Ale pre prípad, že by sa „to“ dvojica rozhodla dať predsa len dokopy, odkazujeme – pristane vám to!

Juraj Šeliga a Jana Žitňanská na káve

Zdroj/Foto: Instagram/juraj.seliga