Justin Bieber a Selena Gomez spolu kedysi tvorili jeden z najobľúbenejších párov šoubiznisu. Selena prežívala rozchod veľmi zle a dodnes ho úplne nestrávila – na rozdiel od jej ex polovičky, ktorá nedávno urobila najvýznamnejšie rozhodnutie svojho života! TOTO Selenu nepoteší…

Každá z nás mala počas života aspoň raz to šťastie, že sa zamilovala do úplného idiota. Atraktívny „zlý chlapec“ sa zrazu premenil na obyčajného chrapúňa, ktorý nám odmietal vrátiť naše srdce. Isto si pamätáte tie preplakané noci za človekom vnímajúceho vás len ako jednu z možností.

Speváčka a herečka Selena Gomez mala to isté (ne)šťastie – beznádejne sa zaľúbila do kontroverzného speváka so zlou povesťou a v jeho láske sa poriadne zacyklila. Pár sa rozchádzal a opätovne dával dokopy, s čím nesúhlasila Selenina mama. Bieber bol podľa nej len rozmaznaný frajer, ktorý sa zbytočne zahráva s citmi jej dcéry. Mnohí špekulujú, že práve on stojí za speváčkiným „opustením sa“ – nie jeden si totiž všimol, že Selena priberá a nedáva si už viac záležať, aby bola na verejnosti vždy okúzľujúca.

Najnovšie udalosti budú pre úbohú Selenu nestráviteľným sústom – podľa očitých svedkov totiž jej bývalý pokľakol pred „ženou svojho srdca“ a vytiahol snúbny prsteň. Situácia sa odohrala v hotelovom rezorte na Bahamách, kde mu dáma bez váhania povedala  „áno“. Jeho snúbenicou tak nie je nikto iný než Hailey Baldwin, s ktorou sa schádzal a rozchádzal rovnako ako so Selenou. Vyzerá to však, že tento prsteň ich vzťah už nadobro spečatil.

TOTO je Justinova vyvolená

hailey baldwin

justin a hailey

Zdroj: unilad.co.uk | Foto: Youtube, Instagram