Presne 22. júla oslávila disney hviezdička a najpopulárnejšia osobnosť Instagramu Selena Gomez svoje 25. narodeniny. Namiesto veľkolepej párty v najluxusnejšom klube L.A. však zvolila teplo domova a svoj veľký deň si užila iba s hŕstkou najbližších priateľov na kuchynskej linke. Jediný, kto na oslave chýbal, bol jej čokoládový priateľ The Weeknd. Ten odpálil svoj koncert v Paríži a hneď potom nasadol na 11,5 hodinový let priamo do náručia svojej milovanej.

 

Baby face

O fotografickú dokumentáciu svojej intímnej oslavy sa Sel postarala hlavne na Instagrame, kde nezabudla poďakovať svojim 123-miliónom followerom. Zopár online šťastlivcov sa dokonca mohlo zúčastniť aj na jej horúcom živom prenose priamo z miesta činu. Celá výzdoba sa niesla v štýle najnovšieho singlu „Fetish“, ktorý vydala iba pred niekoľkými dňami. Sociálnymi sieťami sa momentálne šíri celá kopa obrázkov, ktoré porovnávajú detskú tváričku Seleny, keď mala 6 rokov s portrétom z natáčania tohto horúceho letného hitu. A ako sa zdá, americká hviezda sa takmer vôbec nezmenila!

Selena Gomez oslavuje 25. narodeniny

Bojuje proti zákernej chorobe

Detským časom však už dávno odzvonilo, a aj keď jej chutný výraz v tvári zostal až dodnes, vnútri dospela, čo dokázala aj svojim narodeninovým prianím. Keďže kráska bojuje s ťažkou chorobou zvanou lupus, požiadala svojich blízkych, aby namiesto drahých darov a osláv venovali peniaze Aliancii pre výskum lupusu. Speváčka, ktorá žije v žiare reflektorov, sa tak vzdala veľkolepej párty, ktorú radšej premenila na finančný dar pre znevýhodnených. Aké šľachetné, tlieskame!

Má všetko, čo chce

Mladej kráľovnej Instagramu sa v poslednom období výnimočne darí. Po turbulentnom vzťahu s Justinom Bieberom, ktorý ju dostal až na psychiatrickú kliniku, si zbalila nového frajera a ako sa zdá, dnes je konečne opäť šťastná. Ako výkonná producentka teen seriálu „13 Reasons Why“ zožala nevídaný úspech doslova zo dňa na deň a v súčasnosti vydáva jeden nový hit za druhým, ktoré sa tešia mimoriadnej priazni fanúšikov po celom svete. Ako sama Selena potvrdila, 25-ka bude v jej prípade určite epická! Prajeme všetko najlepšie. :)

Selena Gomze oslavuje 25. narodeniny

selena gomez oslavuje 25. narodeniny

Selena Gomez oslavuje 25. narodeniny

Selena Gomez a The Weeknd

Selena 13 Reasons Why

 

Zdroj: people.com | Foto: Instagram