Tak toto sme nečakali! Aj Selena Gomez bola jedným z pozvaných umelcov, ktorí mali možnosť vystúpiť na charitatívnom koncerte pre obete májového útoku v Anglicku, avšak odmietla. Teraz sa aj ona vyjadrila k včerajšej emotívnej šou v Manchestri. Podľa všetkého si jednotlivé vystúpenia nenechala ujsť, dokonca komentovala uslzeného bývalého frajera.

Včerajšia šou bude rezonovať spoločnosťou ešte pekne dlho. Aj keď Ariana Grande pozvala na charitatívny koncert v Manchestri najväčšie hviezdy súčasnosti, niektoré svoju účasť ospravedlnili. Medzi nimi bola aj Selena Gomez, ktorá sa vyhovorila na zdravotný stav a pracovné povinnosti. Koncert si však nenechala ujsť a chválou nešetrila ani na Justina Biebera.

Ešte pred pár mesiacmi si pár nevedel prísť na meno, prostredníctvom Instagramu si vyčítali klamstvá a podvody. Situácia sa zjavne upokojila a Selena je na svoju prvú lásku očividne hrdá. ,,Bolo to nádherné. Všetci spravili výbornú prácu. Obdivujem, čo Ariana uskutočnila a myslím si, že Justinovi sa darilo výborne.“ Kto by to bol povedal, že spomenie práve jeho? :)

Foto: Twitter | Video: YouTube