Selena Gomez je momentálne poriadne na nože so svojou matkou Mandy kvôli faktu, že nevie prijať do rodiny lámača dievčenských sŕdc Justina Biebera. Speváčku veľmi bolí, že sa jej mama k celej situácii stavia takto hrozivo. Netušila, že pre ňu bude tak ťažké prijať fakt, že Justina skutočne miluje!

Nedávno sa spolu dievčatá poriadne pohádali a Mandy skončila s kolapsom v nemocnici. Počas tohto obdobia cítila kráľovná Instagramu povinnosť, že si musí vybrať medzi ňou a Justinom. Aj keď jej drastické rozhodnutie trhalo srdce, prestala sledovať svoju mamu na sociálnej sieti, z čoho vypláva, že si zvolila svojho priateľa.

Vianoce sú však čarovným obdobím, a preto sa Selena pokúsila požiadať matku, aby dala spevákovi ešte jednu šancu. Je si istá tým, že ju miluje a že ju znovu nezraní. Mandy si tiež všimla, že sa blondiak zmenil, no stále nevie prekonať fakt a strach z toho, že by znovu zlomil srdce jej dcére. Podľa blízkeho zdroja pre „HollywoodLife“ si speváčka myslí, že srdce jej matky roztaje, len potrebuje nejaký čas.

Zdroj: Instagram