Od pondelka na neho úpenlivo čakáme a hneď, ako sa prebudíme do piatkového rána, srdce nám podskočí pri predstave, že víkend je už nezastaviteľne pred nami. Avšak, piatok trinásteho v našej mysli evokuje niečo úplne iné. Zabudnite spolu s nami, že je piatok trinásteho a inšpirujte sa, ako si ho poriadne užiť! 🙂

 

Dovidenia stres!

Celý týždeň chodíte do práce od rána do večera a dnes je konečne ten deň, kedy je čas vypnúť! Odhoďte všetko, čo vás núti pracovať alebo rozmýšľať nad povinnosťami. Akonáhle vám v práci odbije posledná hodina, zabudnite na všetky záležitosti a užite si víkend.

Párty v nedohľadne…

Už veky ste sa neboli zabávať kvôli povinnostiam? Musíte ísť na nákup, uvariť deťom večeru a postarať sa o manžela? Omyl! Milé dámy, dnes je magický deň! Oslávte piatok trinásteho tak, že zavoláte svoje dlho stratené kamarátky na pohár vína a možno sa necháte nahovoriť aj na dobrú párty, ktorá sa tak skoro opäť konať nebude.

Milovanie ako liek…

Cítite sa už pár dni nesvoja? Máte pocit, že vás premohla chrípka, no stále nemáte čas sa liečiť? Samozrejme, doprajeme vám aj oddych v posteli, ale čo je lepšie ako teplo iného tela? Dobré milovanie vás nielen vylieči, zároveň vám prekrví mozog a ako bonus pri ňom spálite niekoľko kalórií!

Čas na nakupovanie!

Kedy ste naposledy zabehli do nákupného centra a urobili si radosť sama pre seba? Že ste novú kolekciu svojho obľúbeného obchodu videli len v magazínoch? Odložte bokom výhovorky a po práci zamierte priamo tam! Veď každá žena potrebuje aspoň na pár minút vzduch obchodného centra a hlavne nové kúsky do svojho šatníka. A keď si už nič nekúpite, minimálne nadobudnete nové inšpirácie.

Filmový večer..

Túto klasiku my, ženy, priam milujeme! Načo sa jej brániť, keď si ju môžeme raz za čas užiť? Je len na vás či sa rozhodnete zavolať kamarátky na babskú jazdu a pôjdete do kina, alebo si stiahnete pár vašich obľúbených filmov a spravíte si ,,romantiku“ doma.

Rande na slepo!

Piatok trinásteho nemôžete brať ako deň, kedy máte ostať sedieť doma. Už dlho ste s nikým nerandili? Poriadne ani neviete, ako vyzerá muž? Na čo čakáte? Možno práve dnešný deň vám prinesie šťastie a vy spoznáte pána božského (aspoň na okamih).

Preč so stereotypom!

Opäť sme sa dostali k téme milovanie, avšak tentokrát trošku z iného súdka. Už nejaký ten čas vám to s partnerom v posteli neklape? Čo tak vyskúšať niečo nové? Obaja si napíšte trinásť nápadov, ktoré by chcel v posteli alebo vo vzťahu ten druhý vyskúšať, hoďte ich do pomyselného klobúka a spríjemníte si spoločne večer. Aj keby to nevyšlo podľa vašich predstáv, tak sa aspoň poriadne na záver všetkého pomilujte.

Zabudnite na nešťastný piatok trinásteho. Možno práve dnes je ten deň, kedy by ste mali vyskúšať niečo nové, čo bude stáť za to! 🙂