Ex-farmárka Jana Brezinová sa dostala do povedomia širšej verejnosti ako súťažiaca reality show Farma 8. Brutnetka zo Šale sa však podľa mnohých prišla na Farmu skôr zviditeľniť ako zarezávať s hrabľami v ruke. Silikónová kráska s botoxovým úsmevom však zrejme nečakala, že vďaka medializacii sa na svetlo sveta dostane aj jej kontroverzná minulosť! 

Jana Brezinová, Súťažiaca z reality show Farma 8, je veru poriadny kvietok! 26-ročnú umelú krásku zo Šale si zrejme väčšina Slovákov spája práve s farmárskou súťažou, no brunetka sa snažila do šoubiznisu predrať už omnoho skôr.

Bulvár sa začal o Janu zaujímať krátko po tom, ako sa prevalilo, že otcom jej 4-ročnej dcéry Ajrin je známy bratislavský fotograf Mário Gotti. Ten fotí prevažne obnažené playmate-ky, no k dieťaťu s ex-milenkou Janou sa akosi nechcel priznať, a tak sa dvojica dlhšie ťahala po súdoch. Samozvanej fotomodelke sa záujem médií zjavne zapáčil, a tak sa neskôr obnažila ako ,,Neskutočne rajcovná mladá mamička“ pre slovenský mužský portál. Okrem Janinej fotky s lampou medzi nohami (a rovnako nevkusného videa z fotenia) nájdete na spomínanom portáli aj rozhovor, v ktorom sa vyjadrila, že nejaké skúsenosti s fotomodelingom už má – a nie hocijaké!

Majiteľka salónu krásy v Nitre, ktorá sa podľa vlastných slov najradšej necháva od partnera rozmaznávať se*om, sa totiž môže pochváliť účinkovaním v po*ne! Osamelá matka, ktorá sa všemožne snaží dostať do sveta šoubiznisu, si strihla amatérsky film pre dospelých v ktorom sa viac ako 20 minút váľa vo vani a k uspokojeniu si dopomáha kuchynským šľahačom. Ex-farmárka, ktorá sa k tejto udalosti odmietla vyjadrovať zabudla spomenúť, že okrem videa nafotila aj viacero pikantných fotografií. Na odvážnych snímkach je detailne vidieť aj to, čo by malo ostať ukryté pre partnera (alebo gynekológa).

Ak bola Jana počas súťaže vašou favoritkou, zrejme vás (ne)poteší, že spomínané pikantné materiály sú stále dostupné na stránkach pre dospelých. Ťažko povedať či sa rodáčka zo Šale poučila, no treba povedať že s nahotou nemá žiadny problém ani naďalej. To si zrejme uvedomuje aj mladý ex-farmár Mišo Pavlík, ktorý sa rád obklopuje spoločnosťou umelých krások a práve jeho fotografia s Janou bola svojho času predmetom veľkej diskusie. Jana na nej totiž leží na posteli a bradavky jej zakrývajú len dva malé zajačiky.

A čo dodať na záver? Nuž, brunetka zrejme nečakala, že spolu s cestou medzi slovenské celebrity vypláva na povrch aj jej predošlá kariéra ,,fotomodelky“. Každopádne, každý z nás má nejakú minulosť, no cenu za matku roka by sme jej asi nedali. :-)

Úvod videa pre dospelých

Fotografiu Jany Brezinovej s Michalom Pavlíkom môžete vidieť >>>TU<<<

Zdroj: ManMagazin.sk | Foto: Facebook, freepo*nimage, po*nhub.com