Hviezdna slovenská raperka, vystupujúca pod pseudonymom SIMA, sa už nejaký čas doslova stráca pred očami. Keďže si tento neprehliadnuteľný jav stihlo všimnúť už množstvo pozorných fanúšikov, speváčka sa rozhodla verejne reagovať.

Simona Hegerová priznáva, že s jej postavou v poslednej dobe nie je všetko úplne v poriadku. Takmer denne je vraj zasypaná otázkami ohľadne výrazne štíhlych kriviek, pričom fanúšikovia sa údajne o jej zdravotný stav začali veľmi obávať.

Sima

Mladá plavovláska sa teda k celej záležitosti otvorene vyjadrila, keďže aj ona sama sa vraj pokúšala dopátrať k pravej príčine náhleho a neplánovaného chudnutia. ,,Vždy som bola štíhla, no dnes vážim 49 kg pri výške 170 cm. Moja váha predtým bola okolo 54 – 56 kg. Zamyslela som sa nad tým, kde to začalo, prečo a kedy som začala NEVEDOME chudnúť… začalo to asi vtedy, keď som prestala cvičiť,“ prekvapila Sima úprimným priznaním. Raperka ďalej tvrdí, že za úbytok na hmotnosti môže aj uponáhľaný spôsob života a nabitý harmonogram, kedy si počas dňa nedopraje ani základné jedlo.

Keďže otázky od priaznivcov týkajúce sa do očí bijúcej straty váhy neustále pribúdajú, hip-hopová kráľovná si znovu zaumienila obnoviť starý spôsob života, kedy mali cvičenie i pravidelná životospráva v jej plánoch pevné miesto.

Sima

Sima prehovorila o svojom zdravotnom stave

,,Moje zdravie je v poriadku, nie som chorá, aj keď často sa ma na to pýtate. Len som si potrebovala “spomenúť”, na čo som popri všetkom zabúdala,“ pokračuje, pričom tému uzatvára prísľubom, že sa k prospešným fyzickým aktivitám znovu vracia.

,,Prišiel čas dať svoje telo znova dokopy, znova do formy, chystám sa na to už rok. Rok som sa “pokúšala spojiť” s trénerom, pretože som dávno chcela znova začať cvičiť, no buď som nemala čas, alebo som sa proste nedonútila nájsť si ten čas. Zistila som, že keď budem čakať na to, kým budem mať čas, nikdy nezačnem, ale SOM TU. Včera som mala druhý tréning…som späť,“ Sima potešila fanúšikov, ktorí sa o jej zdravie intenzívne zaujímali.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

simona hegerova

Zdroj/Foto: Instagram/Simonahegerova