Martina Schindlerová, ktorá sa preslávila historicky prvou šou Slovensko hľadá SuperStar, má za sebou nepríjemné rozvodové konanie s otcom svojich detí. Krásna speváčka ale o mužov určite núdzu nemá, zvlášť keď ešte disponuje takouto perfektnou postavou!

Martina v roku 2012 povedala svoje áno vplyvnému bratislavskému podnikateľovi Kamilovi, s ktorým má dve deti – Martinku a Kamilka. Ich rozprávka ale po šiestich rokoch nadobro skončila. Včera totiž speváčka absolvovala rozvodové pojednávanie. To, či však súd dvojicu rozviedol hneď na prvýkrát, zatiaľ nie je známe.

Martina Schindlerova

Hoci samotný rozvod pre bývalú Superstaristku asi nie je príjemnou záležitosťou, dobrou správou je, že sa začala opäť venovať speváckej kariére. Už dnes večer ju dokonca budeme môcť vidieť na obrazovkách RTVS v relácii Zlaté časy, kde si spolu s Tomášom Bezdedom zaspieva duet. A práve na svoju účasť v tomto programe dala Martinka na Instagrame avízko v podobe fotky s Tomášom, ktorú uverejnila len krátko po tom, ako prebehlo pojednávanie, pričom brunetka na nej vyzerá ako totálna BOHYŇA!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Martina Schindlerova

Zdroj: Instagram/schindlerovamartina_official, Pluska.sk | Foto: Instagram/schindlerovamartina_official