Speváčka Martina Schindlerová je opäť na výslní. Úspech si užíva nielen v pracovnej oblasti, kde sa jej comeback mimoriadne vydaril. Pred pár mesiacmi sa zároveň ukázala po boku nového priateľa, ktorý nechýbal ani na slnečnej dovolenke. Práve tam atraktívna brunetka lákala pohľady úžasnou figúrou!

Niekdajšia finalistka populárnej súťaže SuperStar sa krátko po materskej dovolenke a rozvode vrátila na pódiá v plnom nasadení. Na prelome zimy si tak od nabitého harmonogramu odskočila na oddych do Dominikánskej republiky.

martina schindlerova

Dvojnásobná mamina si dopriala relax vo vychytenej destinácii, kde jej robil spoločnosť i advokát Marcel Boris. Dva pôrody ani dlhodobé kariérne voľno nezanechali na Martinkinom tele absolútne žiadne negatívne stopy. Práve naopak – SuperStaristka viditeľne zreje do krásy, a to nielen v tvári, ale i telom.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Uprostred pláže speváčka predviedla postavičku ako lusk, pri akej sa zajachtal nejeden chlap. ,,Toto je neuveriteľné, váš muž je šťastný človek,“ nešetril chválou jeden z priaznivcov. ,,Afrodita,“ rozplýval sa iný mladík. Speváčka si vo zvodných čiernych bikinách vyslúžila označenia ako „prekrásna bohyňa“ či „žena snov“.

FOTO Martiny Schindlerovej v plavkách nájdete —TU—

Zdroj|Foto: Instagram/Schindlerovamartina