Spevák Miro Jaroš skúsil šťastie v prvom ročníku ikonickej šou Superstar, v ktorej to ale na samotný vrchol nedotiahol. Odvtedy prešiel metamorfózou z Arashovej kópie na detského zabávača, za čo si ho mnohí doberajú. On im však len s úsmevom zamáva bankovkami!

Mnohí si mysleli, že spevácka kariéra Mira Jaroša je dávno zažehnaná, keď po vypadnutí zo Superstar na popovej scéne veľmi neprerazil. Vytvoril síce pár piesní, no žiadna z nich nebola dierou do sveta – rýchlokvasené songy zapadli prachom skôr, ako sa stihli dostať do mp3 nosičov. Mnohí kolegovia sa na Mira pozerali s opovrhnutím a jeho účasť na detských besiedkach považovali za maximálne zúfalstvo. Jaroš však všetkým vytrel kocúra a nechutne zbohatol!

miro jaroš

Komerčné rádiá sú preplnené miliónmi hviezdičiek a pri takej konkurencii sa dá preraziť len veľmi ťažko. A keďže málokto túži robiť pesničky pre deti, Miro sa pokúsil okúzliť detského poslucháča, čo sa ukázalo ako trefa do čierneho. Podľa štatistík totiž Jarošova firma zarobila rok za 2017 neuveriteľných 312 946 €! Nejde len o koncerty (ktorých je tak 100 ročne!), ale aj o vydávanie CD, DVD či kníh. Ako sa spevák priznal Novému Času – najväčší dopyt po jeho hlase je práve v okolí Mikuláša alebo dňa detí.

miro jaroš

Bývalý Superstarista spomína na svoju účasť v súťaži s istou trpkosťou – od obávaného kata Paľa Haberu si vypočul, že je hanbou celej súťaže. Nadšené ligotavé oči a detský jasot sú však dôkazom, že porotca sa škaredo mýlil. Dnes je Jaroš za vodou a užíva si zaslúženého úspechu.

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook