Účastníčka dvanástej série reality šou Farma Sára Adamčíková sa už počas účinkovania na obrazovkách televízie Markíza predviedla so závidenia hodnou postavou. Avšak väčšinou sa mladá fitness-ka ukazuje len v športovom odeve, v ktorom síce vykúkajú jej vyrysované krivky, no mužov určite opantá o niečo viac v čipke. 

Čerstvo rozídená dedinčanka ešte v decembri doplnila svoj instagramový profil o niekoľko jemne pikantných snímok, kde fotografke Amy Sivčákovej hrdo pózuje v čiernej čipkovanej spodnej bielizni. Sára Adamčíková pridala aj motivačný preslov, v ktorom priznala vlastný omyl.

,,Nič na svete nie je viac se*y ako žena, ktorá pozná svoju hodnotu a nenechá si po nej dupať. A práve počas Farmy som prišla na to, aká som bola občas naivná. Verila som, že iba vďaka niekomu budem šťastná. Mýlila som sa. Už nevkročím do tej istej rieky dvakrát. A mám v pláne o tom hovoriť nahlas, aby aj ostatné ženy začali úplne vnímať samu seba. Počúvali viac svoju intuíciu a srdce a tiež nečakali naivne na niekoho, kto jej za to nestojí,“ k fotkám na sociálnych sieťach napísala atraktívna brunetka ešte predtým, než s Erikom oficiálne informovali verejnosť o svojom odlúčení.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

>>FOTO SÁRY V ČIPKOVANEJ BIELIZNI NÁJDETE TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/sara_adamcikova/amyklusovasivcakovafotografie