Najväčšej farmárskej láske je koniec už nejaký ten piatok. Po tom, čo Erik Zahorjan začiatkom roka informoval svojich fanúšikov na Instagrame o rozchode so Sárou Adamčíkovou, na povrch ešte stále vychádzajú nové vyjadrenia z oboch strán. A kým Sára tvrdí, že to bola ona, ktorá poslala Prešovčana k vode a ohradzuje sa sebaláskou, mladý IT-čkár to celé vidí inak. 

Erik už pred dvomi týždňami uviedol, že na silvestrovskej farmárskej chate mala jeho ex priateľka do postele zaľahnúť aj s iným. ,,Na Nový rok spíme spolu, na druhý deň Ťa už kláti druhý,“ prezradil vtedy šokovaný zo Sáry, ktorá vo svojom YouTube videu tvrdila, že k rozchodu malo dôjsť na Vianoce. Teraz sa Prešovčan rozhneval o to viac, že exfrajerku vyslovene požiadal, aby ho viac v príspevkoch na sociálnych sieťach nespomínala, pričom ona sama neveru zaprela.

sara erik finále

,,Viete si predstaviť, že sa ráno zobúdzate vedľa svojej partnerky, ktorú milujete, a potom sa dozviete, že tá partnerka v ten samý istý deň v tej istej posteli spala s niekým iným? A ešte sa vám to snaží aj zatajiť?“ ublížený východniar taktiež prezrádza, že rozchod prišiel na Silvestra po vzájomnej dohode. ,,To neznamená, že v ten samý deň sa musela vyspať s niekým druhým.“ 

Erik so zlomeným srdcom má na záver pre Sáru odkaz. ,,Ak toto pozeráš alebo ti to niekto poslal, tak si uvedom jednu vec! Dávaj si pozor, čo dávaš na ten internet, pretože niektoré veci vedia celkom raniť,“ uzavrel svoj príhovor na Instagrame.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/erikzahorjan_official, streamable.com