„Nech sa darí!“ odkazuje všetkým samotný spevák prostredníctvom svojho nového klipu. Ten vás aj v chladnom počasí nabije energiou. Bodaj by nie! Nakrúcalo sa ešte počas horúceho leta na území nášho malebného Slovenska.

Názov samotnej skladby sa vám môže zdať povedomý. A nemýlite sa, pretože k tejto piesni vznikol klip už v roku 2013. Vtedy išlo o featuring Suverena a Samuela. Oproti prvej verzii je však táto pozmenená. Najväčším rozdielom je, že Samuel ju spieva sám. „Song sa mi páčil už keď som na ňom spolupracoval so Suverenom. Preto som sa po našej vzájomnej dohode rozhodol, že ho prespievam aj ja sám.“

samo 2A my mu za to dávame veľké plus. Nielen pre text, ktorý nie je iba kôpkou prázdnych slov, ale má význam a predstavuje doslova akési životné motto, ale aj za použitie záberov z festivalov, ktoré klipu dodávajú osobitý náboj. Môžete v ňom vidieť zábery z Music Summer Ružiná, Duchonka, Eľra v Kežmarku, ale tiež námestie Banskej Bystrice, Banku pri Piešťanoch, naše diaľnice a cestu okolo Hriňovej. Pýtate sa prečo toľko miest? „Rozhodli sme sa poňať nakrúcanie trošku netradične a tak sme všetko točili počas letných vystúpení. Kamera s nami bola takmer všade a aj preto je vo videu množstvo záberov, ktoré sa za normálnych okolností nikde neobjavia,“ prezradil Samo.

samo

Klip je netradičným aj tým, že v ňom uvidíte mnohé známe tváre. Okrem Sama a jeho kapely sa v ňom objaví aj známa trojica zo šou ,,Milujem Slovensko“ – Adela Banášová, Dano Dangl a Martin Nikodým. Okrem nich sa na nakrúcanie nechali ukecať René Štúr, Peter Cmorík, Ivan Jakeš, Matej Tóth, ale aj Poky zo skupiny Medial Banana či Tomáš Sloboda zo skupiny Le Payaco s dcérou. V produkcii Fair Play Music tak vznikol veľmi príjemný klip s množstvom zážitkov, o ktoré sa samotný spevák touto formou delí so svojimi fanúšikmi.

samo 3

Aj keď je už nový videoklip vonku, Samo nezaháľa a pracuje na novom albume, ktorý by mal vyjsť už čoskoro. Okrem novinky ,,Nech sa darí“, bude obsahovať aj singel ,,Nespím“, ktorý ste mohli zachytiť v našich rádiách počas leta. Na to, aké piesne bude obsahovať, si ešte musíme počkať. Ale veď na dobré sa oplatí počkať.

FOTO/VIDEO: Youtube