Jeden z najkontroverznejších párov českej reality šou Zámena manželiek, ktorá sa medzi divákmi teší mimoriadnej obľube, šokuje svojim zúfalým vyhlásením. Marián (45), ktorý čaká druhé dieťa so svojou manželkou Ivou (17), totiž čelí extrémnym útokom zo strany nahnevaných divákov!

Keď sa do šou Zámena manželiek prihlásili, zrejme im ani vo sne nenapadlo, akú lavínu nenávisti tým voči sebe okamžite spustia. Kontroverzná dvojica Marián a Ivana sa totiž stali terčom extrémnych útokov zo strany divákov, ktorí sa im okrem slovných útokov vyhrážajú dokonca zabitím!  „Otvoril som Facebook a tam sa na mňa zosypali správy, v ktorých sa mi niekto vyhráža smrťou, že ma podreže. Niekto iný zas písal, že som pe*ofil. Neviem, kedy toto skončí. Premýšľal som, že sa obesím … Do toho ma chcú pravdepodobne ľudia dohnať,“ prezradil pre Blesk.cz zúfalý Marián.

Nakoľko je však jeho manželka v požehnanom stave a rodinka čaká svoj druhý prírastok, 45-ročný muž sa rozhodol konať inak: „Rozmýšľam, že sa obrátim na políciu. To predsa nejde, aby mi niekto písal, že ma podreže. Naozaj som premýšľal, že so všetkým skoncujem a obesím sa. Ale čakáme druhé dieťa, tak to mi dodalo silu,“ dodáva budúci dvojnásobný otec, ktorý tvrdí, že im reality šou zničila životy.

Foto: Facebook | Zdroj: Blesk.cz