Mexická herečka si tentoraz nedávala servítku pred ústa. Pridala sa k celebritám, ktoré verejne ohlásili svoj názor na tému rozdielov medzi pohlaviami. V najnovšom rozhovore nezaprela temperamentnú povahu a nasledujúcim vyjadrením sa možno ukrátila o zopár svojich mužských fanúšikov.

 

Zástankyňa nežného pohlavia

50-ročná kráska vzala heslo „ženy držia spolu“ očividne vážne: „Sme na seba oveľa viac náročné než muži. Je to strašný pocit – nie sme dosť dobré v práci, pre chlapa, ktorý nás podvádza, pre deti, čo od nás chcú stále viac bez ohľadu na to, čo všetko im dávame,“ vysvetľuje svoj pohľad na tlak, ktorý podľa nej musia ženy znášať.

Salma Hayek zeny muzi plat

Narovinu

Reč prišla aj na platové podmienky, kde tvrdí: „Muži robia oveľa menej, sú na seba menej nároční, preto sú ich štandardy nižšie a cítia, že majú nárok na zvýšenie platu či povýšenie. Naopak, ženy aj keď pracujú ťažšie, myslia si, že nerobia dosť a nemajú odvahu žiadať o lepšiu pozíciu či plat.“

Salma Hayek zeny muzi plat

Krv a mlieko

Okrem toho, digitálny magazín The Edit zistil tiež brunetkin názor na to, ako jej záleží na svojom výzore: „Mám 50 rokov! Prečo by som mala vyzerať dobre? Už mám predsa chlapa!“ Avšak, hviezda známa svojou postavou „krv a mlieko“ sa dotkla aj tejto večnej témy: „Ale nebudem vám klamať, chcela by som, aby krivky na istých miestach môjho tela nevytŕčali von, ale išli radšej dnu,“ priznala jedna z najpríťažlivejších hollywoodskych krások. Jej manžel by však pravdepodobne nemenil!

Salma Hayek zeny muzi plat

Salma Hayek zeny muzi plat

Salma Hayek zeny muzi plat

Salma Hayek zeny muzi plat

Zdroj: standard.co.uk | Foto: Instagram, wallpapersqq.net