To, čo robila jej babička denne, využila podnikavá herečka pre udržanie a zvýraznenie svojej krásy. Teraz ponúka zázračný recept všetkým ženám, ktoré chcú vyzerať rovnako dobre ako ona. V čom teda spočíva babičkino tajomstvo? Nie, nie sú v tom žiadne produkty z voňavých ruží ani indického korenia, to by ste si ho pravdepodobne neobľúbili. Šikovná Salma pretvorila recept svojej starej mamy do dobre vyzerajúcich a snáď aj voňajúcich výživných masiek.

 

Babička bola ako šaman

V rozhovore pre „Hollywood Reporter“ Salma Hayek (50) prezradila, ako jej babička nakladala so zvyškami od raňajok. „Bola ako šaman. Po raňajkách vzala všetko, čo zostalo – papaya, jogurt, med, orechy, zmiešala to, vytvorila pastu a natrela na tvár.“ Herečka si dokonca dlhý čas myslela, že správanie jej babičky je úplne normálne. „Myslela som si, že to tak robia všetci, že sa všade zvyšky jedla zmiešavajú a rozmazávajú po tvári.“

Ako si Salma zabezpečuje svoju krásu?

Na otázku, ako je možné, že je stále taká krásna, odpovedala Salma skutočne prekvapivo – a nie veľmi chutne. Každý deň pije šálku hovädzieho vývaru, do ktorého pridáva lyžičku jablčného vína. „Šetrí to veľa peňazí za botox,“ hovorí so smiechom mexická herečka. Hoci je podľa nej nápoj dosť odporný, pomáha udržať pleť mladú a krásnu. Keď k tomu ešte pridáte masky zo zvyškov od raňajok podľa návodu babičky, na chirurgické zákroky môžete zabudnúť aj vy! :)

Super biznis

Svoje skúsenosti s produktami od babičky teraz využíva hollywoodska hviezda nielen pre svoju krásu, ale aj pre nové podnikanie. Vo svojej produktovej línii „Blend It Yourself“ predáva Salma Hayek koktaily z ovocia a zeleniny v podobe výživných pleťových masiek.

Zdroj: sliegel.de | Foto: Instagram, wallpapersqq.net