Milovaný aj nenávidený. Moderátor Matej Cifra si za tie roky, čo pôsobí v slovenskom šoubiznise, na hejty zvykol a ťažkú hlavu si z nich rozhodne nerobí. Videom s dcérkou však pobúril i tých, ktorí ho s obľubou sledujú na Instagrame.

Tvár trojročnej dcérky Sáry Matej a Veronika Cifrovci na sociálnych sieťach skrývajú, to však neznamená, že ju na svojch profiloch nezverejňujú. Najnovšie hrdý otecko ukázal, ako si jeho princeznička vo veľkom pochutnáva na upravených červíkoch.

sajfa dcéra

,,Spoločne pracujeme na odstránení svetového hladu a Sára dnes sama pochopila, že HMYZ je asi jedno z najjednoduchších riešení,“ napísal Sajfa k videu, v ktorom sa prihovára svojmu dievčatku pri jedení delikatesy. ,,Takto Sárka môžeme vyriešiť svetovú chudobu. Daj si, takto vyriešime svetovú chudobu, Sári.“

Pohoršujúce reakcie nenechali na seba dlho čakať a populárneho moderátora zaplavili priam okamžite. ,,Ste tak nekonečne hlúpy, či tak nekonečne úplatný?“ pýta sa v komentároch Melánia. ,,Takto vyriešime svetovú chudobu 😂😂😂, ok. Chceš riešiť svetovú chudobu, ale nechávaš si platiť za takéto a iné podobne spolupráce neskutočne love. A ideš sa hrať, jak nám tu ideš príkladom… odporné. A jasné, aby som nezabudla, svetovú chudobu vyriešime tým, že si budeme kupovať 20g balík červov za 5€,“ naložila influencerovi Romana. ,,Čo musíš mat v hlave, keď toto dovolíš vlastnému dieťaťu…“ zamýšľa sa Martina.

,,Nezabudni si kúpiť adidasky, čo niekde v bambusove šije decko za misku ryže, ty svetová chudoba,“ odkázal Matejovi anonym. Viac reakcií spolu s videom nájdete nižšie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/sajfa