Pred pár hodinami prevalcovalo slovenský internet bizarné video, ktoré zachytáva momenty z kuriózneho zasadnutia obecného zastupiteľstva krátko po zvolení staronovej starostky. Spomínanou obcou, o ktorej sa momentálne vo veľkom rozpráva i píše, sa stali Fekišovce. Prekvapivá situácia v dedine nenechala chladného ani populárneho komika Sajfu – ten sa rozhodol rázne zakročiť.

„Vodkyňa“ malebnej dedinky s počtom obyvateľov 303 sa úradnej funkcie ujala s obrovskou vážnosťou. Z prvého spoločného zasadnutia s poslancami totiž unikli jedinečné zábery, ktoré ľudí pobúrili aj pobavili zároveň. Na dobre spracovanom zostrihu sú zachytené momenty, kedy starostka k ostatným pristupuje ako k malým deťom v škôlke, pričom ich núti vykonávať rôzne komické veci.

Starostka

Video sa okamžite stalo virálnym a pohltilo celý internet. Medzi totálne pohoršenými občanmi sa ocitol aj moderátor Sajfa, ktorý sa rozhodol situáciu okamžite riešiť. „Priatelia, prebookoval som letenky a zajtra ráno (u vás hlboko v noci) letím domov na Slovensko a už cez víkend zasadne u nás v rádiu krízový štáb a jeho organizačná zložka ma spolu s našim funrádiovským ombudsmanom vyšle zažehnať vládnu krízu vo Fekišovciach,“ napísal k príspevku, ktorým vyzýva Slovákov k jedinej veci.

Stačí, aby Matejova fotografia získala aspoň 20-tisíc lajkov, a zabávač, nachádzajúci sa v týchto chvíľach s manželkou Veronikou na dovolenke, svoje slovo skutočne dodrží. Hoci dal známy YouTuber ľuďom čas až do pondelka do 14-tej hodiny, už v tomto momente fotka dosiahla približne 28 tisíc lajkov – to jasným dôkazom toho, že o osud obyvateľov Fekišoviec sa zaujímajú tisíce Slovákov. Zdá sa teda, že sa ešte máme na čo tešiť!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Sajfa

Zdroj: Facebook/Sajfa | Foto: Facebook/Sajfa, YouTube