Matej Sajfa Cifra patrí medzi najvtipnejších moderátorov, pričom si vďaka svojmu unikátnemu humoru vybudoval aj slušnú základňu fanúšikov na sociálnej sieti YouTube, kde pravidelne pridáva videá z jeho bežného života.

Práve počas vysielania naživo k svojim divákom sa najnovšie Sajfovi podarilo niečo, čo by po nasadnutí do auta rozhodne nečakal. Počas streamovania si ho totiž všimla policajná hliadka, ktorá ho zaregistrovala s telefónom v ruke, čím sa dopustil dopravného priestupku.

Sajfa sa ale rozhodol celé jeho stíhanie zaznamenať na video, a tak sa pri vybavovaní pokuty bavilo na jeho účet hneď niekoľko stoviek ľudí. Vtom sa však známeho moderátora spýtal jeden z policajtov otázku, ktorá ho úprimne pobavila. „Fúkali ste už niekedy?“ Vyzval ho pri manipulácii s testerom na alkohol.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Daná otázka však Sajfu rozosmiala natoľko, že sa neudržal a s vtipom odpovedal: „Akože do tohto? Áno,“ smial sa spolu s prítomnou políciou. Za svoj priestupok nakoniec obdržal pokutu celých 50 eur, čo moderátor uzavrel ráznou vetou. „Ale Rytmus, keď ide v tom svojom Bentley, tak on ide, on nestojí na parkovisku a nestreamuje,“ ponadával si s úsmevom.

 

Video: Streamable.com | Foto: Instagram/Sajfa, Facebook