Televízna zábavná relácia Dobre vedieť odvysielala ďalšiu z nových epizód, pričom ostrieľaného kapitána Roba Jakaba vystriedal seriálový otecko Vlado Kobielsky a nechýbala ani spoločnosť úplne nových hostí. O zábavu sa tentokrát postaral hlavne Matej „Sajfa“ Cifra!

Do štúdia natáčania šou Dobre vedieť sa najnovšie dostali dve obľúbené tváre nášho šoubiznisu. Sajfa ale nebol jediný, komu sa prítomných divákov podarilo rozosmiať. Jeho oponentkou bola vychýrená svokra Gizka Oňová, ktorej poznámka slovenského moderátora doslova vyrazila dych!

Hoci sa časť s Gizkou a Sajfom odvysielala už v utorok večer, na internet preniklo pár vtipných záberov až na druhý deň. Televízia sa ich však rozhodla z vysielania vystrihnúť, keďže tým, že zrejme porušovali určité pravidlá, boli na vysielanie pred 22. hodinou večer nevhodné.

Sajfa sa totiž pred množstvom divákov rozhodol prehovoriť o poriadne intímnej téme – o svojich predstavách, ktoré by mali zahŕňať nielen Gizku, ale aj jeho kolegu Juraja Kemku. Okrem toho zavtipkoval i na adresu mladých ľudí v publiku. Stalo sa tak po tom, čo dvojica súperov nevedela rozlúsknuť úlohu s fúkaním vetra a dvoch papierov, a tak sa Oňová rozhodla spýtať na správnu odpoveď publika. „Je pravda, že oni fúkajú oveľa viac,“ smial sa Cifra a s ním i všetci v sále. Toto ti vyšlo, Sajfa!?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Video: YouTube | Foto: Facebook/Dobre vedieť, YouTube