Moderátor a zabávač Matej ,,Sajfa“ Cifra sa pred polrokom oženil so svojou dlhoročnou priateľkou Veronikou Ostrihoňovou, ktorú si hlboko cení a neustále jej skladá jedinečné komplimenty. Tentokrát však spíker verejne priznal, ako sa s krásnou redaktorkou televízneho spravodajstva skutočne cíti. 

Len prednedávnom sa vrátili z exotickej svadobnej cesty, ktorú si užívali na nádherných Maledivách, a 10. marca už oslavovali polrok svojho šťastného manželstva. Pri tejto príležitosti sa Sajfa rozhodol na svojom Instagrame zverejniť veľmi milú fotografiu s prekrásnym popisom priamo pre jeho milovanú manželku.

,,Práve dnes je to presný polrok od momentu kedy sa z moje frajerky stala moja manželka. Moja pani manželka ‼️Dospel som. Zobrala si ma dobrovoľne a bez nároku na honorár. (Ok, kúpil som jej tie topánky na Mikuláša) ? Zatiaľ najlepší polrok v mojom živote… nech sme spolu zdraví a šťastní. Ďakujem za každý ďalší deň,“ vyznal sa rádiový spíker pred svojimi fanúšikmi.

Sajfa však nebol jediný, kto bol sentimentálny, na svoj veľký ,,deň D“ si zaspomínala sériou fotografií aj Veronika. „A takto sa to skončilo..Teda, nie úplne, trošku menej prezentovateľne :D. Už polroka som vydatá za pána, s ktorým sa každý deň (aspoň chvíľu), smejem. A ako hovorí moja mamina- vedieť sa s partnerom, či jeden na druhom, smiať, je to najdôležitejšie. Lebo niekedy nič iné nezostáva,“ napísala k poslednej z fotografií, ktoré pridala. Za celú redakciu hrdličkám gratulujeme a želáme veľa lásky i smiechu! 🙂

Foto: Instagram