Rodičia Kataríny Saganovej (Smolkovej) sa o neradostnej novine dozvedeli rovnako ako zvyšok sveta – cez Petrov status, ktorý zavesil na svoj Facebook. Napriek tomu, že svokrovcov zaskočil, niečo predsa len tušili…

Príčiny rozpadu športovcovho manželstva ostávajú naďalej záhadou. Tajomný list, ktorý obdržala redakcia čas.sk, síce ponúkal možné vysvetlenia nečakaného rozhodnutia, no ako Peter neskôr povedal – išlo o úplné nezmysly. Znegoval aj údajnú neveru, ktorá by mohla stáť na pozadí krízy. 

Redaktori rôznych magazínov nelenili a opýtali sa členov Petrovej rodiny na doplňujúce informácie – obdržali však len veľmi málo. Saganovci si súkromie svojho syna chránia. Čo sa týka rodiny z manželkinej strany, tí ostali spočiatku opatrní. „Katka je šťastná mamina a skromná žena. Nepotrebuje sa ukazovať a svoje súkromie si stráži. My ako starí rodičia si užívame, že sa môžeme občas potešiť z Marlonka. Je to naše prvé vnúča a takisto sa budeme tešiť aj z ďalších potomkov,” zahovorila Katkina mama, Iveta. Celé doterajšie informácie ohľadom rozchodu, ktoré ponúkli príslušníci Petrovej rodiny si prečítajte >>>TU<<<.

sagan

Čo si o situácií myslí Pavol Smolka (Saganov svokor) teraz? „Najprv sa v tom musíme sami zorientovať. Nevieme, čo sa medzi nimi stalo,“ odbíja Katkin otec, ktorý sa riadi zaťovými pokynmi o udržaní súkromia.  „Ozaj sa vám k tomu ťažko vyjadríme, keď ešte stále nič nevieme. A myslím si, že až do skončenia Tour sa k tomu ani nikto nebude vyjadrovať. Berte to ako status, s ktorým teraz nič neurobíme,“ dodáva s triezvosťou Pavol Smolka. Iveta Smolková prezradila aspoň niečo málo o údajnej nevere: „To nie. Ale v tomto prípade to neprišlo ako blesk z jasného neba. Ak ste dlhšie sledovali vývoj medzi nimi, bolo jasné, že to tam už dlhšie nie je v poriadku.“ Svojho zaťa vraj videla naposledy na Vianoce.

Zdroj: Sport24.pluska.sk | Foto: Facebook/Katarina.smolkova.94