Zuza má 29 rokov. Je vysoká, štíhla, sexi a navyše úspešná. Príliš ťažká kombinácia na normálny vzťah. Úsmev jej nikdy nemizne z pier a naštve ju máločo. Možno preto, lebo po práci chodí dva dni v týždni do fitka a tri dni na jogu. A práca ju baví. Také šťastie má dnes mizivé percento pozemšťanov. K tomu skoro dokonalý vzťah. Už len zaťukať na drevo, aby to celé nezariekla.

Polovička ju sem tam príde pozrieť do práce, v neďalekej kaviarni vypijú kávu, zhltnú niečo ultra light, aby si nepokazila postavu a pracujú ďalej. Kubo sa zastaví rád. Zo začiatku ho Zuza upodozrievala, že chce pokukávať po babách, ktoré sa v jej práci hemžia, no časom zistila, že strach má zbytočne veľké oči…. Venuje sa foteniu polo-umelých kočiek na plný úväzok. Okrem iného fotí pre známy slovenský mesačník, a tak sa nevyhýba ani celebritám. Práve naopak. Na foteniach sa rozhovoria, a dozvie sa aj to, čo vôbec vedieť nechcela… A tak má pomerne slušný prehľad o tom, kto s kým spáva, kto koho s kým podviedol a kto komu ohrieva posteľ.

Kubo ju požiadal o ruku už pred viac ako troma rokmi. Vtedy sa vznášala dva metre nad zemou a prsteň nezložila ani keď ju poštípala osa do ruky a hrozilo jej, že jej odumrie prst. No keď svadba nebola do roka, eufória postupne opadala. Aj predstavy o veľkom dni vo veľkom štýle zapadli prachom. Pri večeri vo vyťahanom tričku mu pošepla, že ak svadbu nestihnú do roka a do dňa, mala by dostať podľa starej tradície nový prsteň. Teraz by jej už prstene zdobili takmer celú ruku. No Jakub nepustil perie…

Slováci medzi top 10 najnevernejších vôbec nepatria

Keď sa pomaly blížil termín vydupkaného dňa D, Zuza trávila stále viac hodín v ateliéri len preto, aby si po svadbe mohla užívať medové týždne. V stredu poobede, len týždeň pred tým ako im svadobné zvony mali zahrať labutiu pieseň, mala skúšku svadobného účesu. U kaderníčky ju vyzdvihol najlepší kamarát – gay. Chýbali jej posledné drobnosti a jeho vycibrený vkus bol v týchto dňoch naozaj nápomocný. Jeho taliansky pôvod doplnený opačnou sexuálnou orientáciou boli absolútne dokonalými predpokladmi jeho zmyslu pre krásu, nakupovanie a svadobnú výzdobu. Keby ju nechytila cestou v Bratislavkej špičke migréna, všetko mohlo byť inak.

Thajsko – 56 percent neverných!

Antonio ju v netradičnom popoludňajšom čase vyložil pred bytom v starej časti mesta a Zuza s námahou vystúpila z výťahu, ktorý ju vyviezol na medziposchodie. No migréna bola len slabý odvar toho, čo ju čakalo doma! Kuba pristihla in flagranti s jej najlepšou kamarátkou. A tak sa životné sny a plány rúcali ako domček z karát. Za vlasy vytiahla nahú z postele najprv bývalú kamarátku. Možno by sa aj zabavila na tom, ako nahá vychádza za denného svetla na ulicu, ale mozgové závity jej definitívne prestali pracovať. Po výstupe so všetkým čo k nemu patrí (buchnáty, nadávky, krik a slzy), vyhádzala von oknom všetky Kubove veci (hoci bývala v jeho byte) a zatresla vchodové dvere zvnútra. Z malej komôrky vytiahla prepravku svadobného vína. Ešte aj z etikiet sa ňu vyškierali mená takmer mladomanželov v gýčovom srdiečku. Po druhej otvorenej fľaši hľadala dôvod zničeného života. A tak si sadla za počítač a okrem psychologických poradní našla zoznam. Zoznam najnevernejších mužov sveta a napočudovanie medzi prvou desiatkou Slováci chýbali. Jedine prvé miesto neobsadili Európania. Možno mal Jakub pôvod v inom štáte, to by vysvetľovalo, prečo sa z neho vykľul taký sráč.

Aby ste sa vyvarovali podobným skúsenostiam, pripájame Zuzin objav top 10, ktorej by ste sa radšej mali vyhnúť:

  1. Thajsko – 56 percent neverných
  2. Dánsko – 46 percent neverných
  3. Nemecko – 45 percent neverných
  4. Taliansko – 45 percent neverných
  5. Francúzsko – 43 percent neverných
  6. Belgicko – 40 percent neverných
  7. Nórsko – 40 percent neverných
  8. Španielsko – 39 percent neverných k
  9. Fínsko – 36 percent neverných
  10. Veľká Británia – 36 percent neverných

Poučenie na záver: Nevera po slovensky bolí rovnako ako tie z top desiatky. Poučenie dva: Žiadny prieskum na internete nemusí mať sto percentnú pravdu!

Autor: Eva Hrašková