Posledné dni je celý internet zaplavený správami o rozchode páru, ktorý spojila televízna šou Ruža pre nevestu. Vzťah Petrany a Tomáša Tarra vydržal iba päť mesiacov, pričom dvojica je od seba približne od apríla. Za ten čas už fešák stihol byť v kontakte s inou účastníčkou romantického projektu.

Tento týždeň sa konala veľkolepá premiéra seriálu z dielne VOYO Vedma, na ktorej sa zišli všetky známe tváre spojené s TV Markízou. Pozvanie dostali i hviezdičky zo šou Ruža pre nevestu. Víťazka Petrana a „bronzová“ Tereza sa dokonca zabávali spoločne, i keď v posledných častiach boli na nože.

tereza ruza pre nevestu

Kultúrne vyžiť sa prišla aj Marcela, ktorá sa síce nedostala ani do semifinále, no iskry medzi ňou a Tomášom boli očividné od samého začiatku. Ba priam každý ich rozhovor skončil flirtovaním. Niet sa tak čo čudovať, že po tom, ako sa podnikateľ a študentka psychológie rozišli, sú Maca a Tarr v kontakte.

,,Som v kontakte, samozrejme, kamarátskom. Ale plánujem si s ním dať kávičku, keď príde na Slovensko, takže uvidíme,“ prezradila v rozhovore pre web Markiza.sk. Čiernovláska uviedla, že od konca natáčania ubehla dlhá doba, počas ktorej intenívne city vyprchali. Avšak Tomáša má ako človeka stále rada a nevylučuje, žeby sa po stretnutí chémia nemohla obnoviť. Ako si budú rozumieť mimo kamier, tak podľa slov krupirérky zistia práve na spomínanej kávičke.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial