Každý deň vidíte na internete množstvo fotografií celebrít, ktoré sú vždy dokonale upravené a oblečené. Ako to ale, dopekla, robia? Ten úžasný make-up, outfit, tie ženské jednoducho majú štýl! Dámy, možno sa budete čudovať, ale vyzerať štýlovo ako celebrita nie je vôbec ťažké.  Stačí, ak budete dodržiavať týchto pár pravidiel a odrazu sa budete cítiť ako dokonalá Femme Fatale! ;)

 

Slnečné okuliare

Ráno ste opäť zaspali a niečo také, ako make-up momentálne nepripadá do úvahy? To vôbec nevadí, stačí ak si nasadíte slnečné okuliare, ktoré perfektne zamaskujú polovicu vašej tváre i kruhy pod očami.

Rozstrapatený drdol

Zobudili ste sa s príšernými vlasmi, ale nech sa snažíte, ako len viete, nedá s nimi nič urobiť? To vôbec nevadí. Vlasy trochu natupírujte a zaviažte do vysokého drdola, pričom pár pramienkov vynechajte. V kombinácii s veľkými slnečnými okuliarmi budete vyzerať dokonale.

Výrazná obuv

Ak sú pre vás typickou každodennou rutinou pohodlné džínsy a obyčajné tričko, čo nemienite nijak meniť, stále môžete byť mimoriadne štýlová. Váš outfit totiž môžete okoreniť jednoduchým spôsobom! Zainvestujte trochu do výraznejšej obuvi, ku ktorej bude vyzerať dokonale aj úplne obyčajný biely top.

Kombinácia voľné + obtiahnuté

Pri skladaní outfitu sa držte jednoduchého pravidla a to, aby bolo všetko v dokonalom súlade. K obtiahnutému kúsku vždy skombinujte niečo voľnejšie a naopak. Zvoľte skinny džínsy s voľnejším tričko, alebo naopak boyfrendy a k nim obtiahnutý top. Uvidíte, že výsledok bude vyzerať ležérne a dokonale, akoby ho zostavil profík. ;-)

Outfit plánujte deň dopredu

Ranné stresy pozná asi každá z nás. Plná skriňa oblečenia, vyskúšanie milióna outfitov, pričom sa nám spolu nič nepozdáva a, samozrejme, nič spolu neladí. :) Čo si tak však večer naplánovať oblečenie na nasledujúci deň a ráno si namiesto stresovania vypiť šálku kávy? :-)

Nápoj v ruke

Prezrite si aspoň zopár celebritných street fotiek a čo vidíte? Minimálne každá druhá ženská drží v ruke téglik s nejakým tým zeleným smoothie alebo ľadovou kávou. Že čo je na tom? Okrem toho, že budete dodržiavať pitný režim, :) téglik odpúta pozornosť od zbytočných nedostatkov na vašej postave alebo outfite.

Foto: Instagram, Twitter, wallpaperclicker.com, wallpapervortex.com