Úspešný a charizmatický herec Robo Jakab (41), preslávený postavou čudáka Karola zo seriálu Panelák, je aj napriek štyrom krížikom na chrbte stále starý mládenec. Hoci jeho divadelní a životní súputníci vychovávajú už pubertiakov, tmavovlasý sympaťák založenie rodiny akosi stále odsúva.

To, že sa príťažlivý herec zatiaľ stále nedostal do manželského chomúta však neznamená, že je samotár. Po sedemročnom vzťahu s o 5 rokov mladšou Veronikou, sa dnes ostrieľaný štyridsiatnik vodí za ruku s oveľa mladšou slečnou, ktorá len nedávno skončila štúdium na VŠMU. S Annou Rakovskou sa zoznámili počas nakrúcania seriálu Kolonáda (2013). Neskôr si spolu zahrali aj vo filme Špina, v ktorom Jakab v postave učiteľa surovo znásilnil svoju žiačku Lenu (Anna v postave Rozy spolu s Lenou hrali vo filme najlepšie priateľky).

Domovským divadlom mladej herečky je divadlo Andreja Bagara v Nitre, hosťuje však aj v Slovenskom národnom divadle, kde hrá v niekoľkých predstaveniach. Peknému páru prajeme ešte veľa spoločne prežitých rokov a veríme, že svoj vzťah v budúcnosti spečatia manželským zväzkom. 😛

Zdroj: Instagram