Vonku sa nám zozimilo, začalo primŕzať, preto niečo na zahriatie padne každému len vhod. Niekto zvolí teplý sveter, iný varené víno a ďalší siahne po horúcej novinke od obľúbenej slovenskej kapelky S hudbou vesmírnou. 

Populárna slovenská hudobná skupina S hudbou vesmírnou bola pôvodne známa len vo virtuálnom svete, konkrétne na TouTube. Piesňou Je nám teplo, z ktorej sa stal obrovský hit, si však miesto na slovenskej hudobnej scéne veľmi pekne zabezpečila. Členovia formácie Daniel Kis, Marek Koleno a Dominika Morávková ale vstúpili do povedomia ľudí aj vďaka televíznym programom Zem spieva a Miss Universe Slovensko 2017, kde vystupovali ako moderátorská trojica. Okrem toho je tento projekt sympatický i tým, že sa svoje piesne rozhodol nepredávať a všetky sú preto voľne dostupné na internete.

„Vonku je mrazivo, máme pre vás niečo na zahriatie.“

Týmito slovami uviedli S hudbou vesmírnou horúcu novinku s názvom All is made for you, ktorú naspievali netypicky v angličtine. Trio si s cudzím jazykom ale ťažkú hlavu príliš nerobí. Veď ako sami píšu: „Sú dva druhy angličtiny, tá pre native speakerov a tá pre zvyšok vesmíru. Máme pre Vás novú pieseň, a veríme, že jej bude rozumieť celý vesmír. Snívajte svoje sny a žite ich…“

Fanúšikovia si však tento nový počin príliš nechvália. Myslia si, že v angličtine stratila tvorba trojice svoje čaro a stala sa nezaujímavou. Slovenské pesničky sa im vraj páčia oveľa viac. A ako sa novinka od S hudbou vermírnou páči vám? Dajte nám vedieť do komentov na Facebooku!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube, Wikipedia | Foto: Instagram/shudbouvesmirnouofficial