Všetci priaznivci veselého hudobného zoskupenia S Hudbou Vesmírnou ostali v marci v šoku, keď kapela oznámila odchod speváčky Dominiky Morávkovej-Zeleníkovej. Ostatní dvaja členovia však nezaháľajú – fanúšikom predstavili prvú skladbu bez ženskej posily!

Dvojnásobná mamička sa formáciu rozhodla opustiť po šietich rokoch. To, či S Hudbou Vesmírnou bude mať zmysel aj bez nej, sa jej bývalí parťáci rozhodli nechať na fanúšikoch. ,,A možno, ak by ste chceli, Sorizzo s Marekom budú pre vás tvoriť pesničky a iné pajtášoviny… Síce bez Dominiky, ale predsa. Kto je za?“ zaznela v marci otázka na Instagrame skupiny.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Kreatívni chlapci sa pustili do práce a začiatkom júla vypustli do sveta debutový singel Máme čas, ku ktorému natočili i parádny vizuál. ,,Hoci sme minuli posledné kapelové, ale tak chceli sme, nech to vyzerá! Náš prvý a snáď nie posledný klip ako duo S Hudbou Vesmírnou. Ďalej už to záleží od vás,“ odkazujú páni, ktorí si po krásne zábery išli na čarovný taliansky ostrov Sardínia. A, čuduj sa svet, vo videu sa objavila aj Dominika!

S Hudbou Vesmírnou – Máme čas!

Zdroj/Foto: Instagram/shudbouvesmirnouofficial, YouTube/S Hudbou Vesmírnou