Patrik „Rytmus“ Vrbovský je jedným z najúspešnejších slovenských interpretov. Zvýšenú popularitu a veľký zástup fanúšikov však sprevádza aj mediálna pozornosť, proti ktorej sa známy raper rozhodol na sociálnych sieťach bojovať  vulgárnym spôsobom. Jeho počin však nezostal dlho bez povšimnutia!

Nie je žiadnym tajomstvom, že sa Vrbovský rozhodol bojovať proti zneužívaniu svojich fotografií, ktoré, mimochodom, pridáva na VEREJNÉ SOCIÁLNE siete, popisom, pričom jeho znenie má ponížiť a priamo uraziť slovenských novinárov. Vulgárne slová pritom používa najmä na záberoch so snúbenicou Jasminou Alagič, no neváhal ich pridať aj do citlivého videa z ultrazvuku jeho ešte nenarodeného syna.

Na Rytmusove pridávanie nadávok do príspevkov sa rozhodol najnovšie zareagovať slovenský komik Bekim Aziri, ktorý sa do povedomia dostal najmä po tom, čo začal vystupovať na stand-up comedy, kde si pred davom ľudí zo svojho zdravotného problému pravidelne „uťahuje“ – po nehode na bicykli totiž skončil na vozíku.

Bekim sa tak svojský humor rozhodol pretaviť aj do Vrbovského verejného vystupovania, kedy sparodoval jeho vulgárne a nezmyselné popisy na fotkách. „Nekradnite mi vozík, vy vy… vločky pre vaše úbohé a člapkanicové svahy,“ bavil sa na zábere nielen on, ale aj množstvo fanúšikov označujúcich práve daného interpreta. Musíme uznať, že toto mu skutočne vyšlo!!!?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Bekim svojim popisom na fotke pobavil stovky ľudí

Foto: Instagram/Bekim, Patrik Vrbovský