Jasmina Alagič a Patrik Vrbovský sa stali najvyhľadávanejším párikom v česko-slovenskom šoubiznise. Po tom, čo dvojica oficiálne potvrdila svoj vzťah tesne po Rytmusovom rozchode s Darou, sa sympatická moderátorka stala terčom verejného osočovania, pričom ju mnohí neprajníci označovali za zlatokopku.

Ako sa zdá, tento nechutný „titul“ zostal pred Jasmininym menom v očiach mnohých neprajníkov dodnes. Luxus, ktorým sa dvojica obklopuje a chváli na sociálnych sieťach, najnovšie dohnal jednu zo sledujúcich k otvorenej otázke. „Aj bez peňazí a všetkých tých darčekov by si ho tak ľúbila?“ Ohradila sa pod Jasmininym vyznaním pre Rytmusa.

Rytmus a Jasmina

Alagič to už však nevydržala a na komentár neznámej ženy okamžite zareagovala. „Ako vôbec môže ženu s normálnymi hodnotami napadnúť takáto zbytočná otázka,“ spýtala sa jej moderátorka, pričom následne uviedla, že z finančného hľadiska Patrika vôbec nepotrebuje.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zarábam, zaplať pán Boh, slušne, viem sa sama potešiť,“ dodala Jasmina, čím nadobro „zatvorila ústa“ všetkým ľuďom, ktorí by jej vzťah s najúspešnejším slovenským raperom mohli považovať za „účelový“.

Foto: Instagram/Jasmina Alagič, Patrik Vrbovský