Patrik „Rytmus“ Vrbovský je najznámejší slovenský rapper, ktorý sa vo svojom voľnom čase snaží ľudí, okrem iného, aj motivovať. Tentokrát vytiahol priam neuveriteľnú fotografiu spred 21 rokov, keď sa snažil ešte len započať svoju hviezdnu kariéru.

Patrik, ktorý je dnes vzorom pre mnohých teenagerov, zverejnil na Instagrame snímku z roku 1996, kde má iba 19 rokov. Práve v tomto období mal veľké sny a túžby, ktorými chcel získať šťastie, úspech, zmeniť si život a ešte iba začínal s rozbehom svojej kariéry. Mnohí z jeho okolia sa mu smiali, odhovárali ho a hádzali polená pod nohy. On sa však nenechal zastrašiť ani znechutiť a išiel si za splnením hviezdneho sna. Odvtedy ubehlo už dlhých 21 rokov a Rytmus je dnes na výslní, kým jeho pochybovači presne tam, kde boli.

,,21 rokov je dlhá doba na to, aby si sa mohol pokúsiť o šťastie, progres, úspech alebo niečo, čo zmení tvoj život ku krásnym pondelkom. V tej dobe ma istí ľudia odhovárali a chceli mi znechutiť moje nadšenie pre hľadanie šťastia. Negovali ma svojimi výhovorkami a zatrpknutosťou. Za 21 rokov som zamakal (A EŠTE AJ ZAMAKÁM). Zbúral som ich strach, predsudky a mindrák. Báli sa mojho šťastia, pretože videli, že nechcem patriť do ich stáda. Dnes tí istí ľudia, ktorých občas stretnem, sa za 21 rokov neposunuli nikam. Furt to isté zatrpknutie a tie isté výhovorky. Moj odkaz, nepotláčaj svoje sny kvôli okoliu. Nechci sa zaradiť medzi ludí, ktorí majú zamlčané túžby. Nepodľahni ich strachu. Za 21 rokov bude neskoro,“ motivuje Rytmus svojich fanúšikov.

Patrik „Rytmus“ Vrbovský, keď mal 19 rokov

Rytmus za mlada

Zdroj|Foto: Instagram