Skupina Kontrafakt už roky kraľuje hip-hopovej scéne a vypredáva koncerty všade na Slovensku i v Česku. Uplynulý víkend to chlapci roztočili na Domaši, kde Rytmus v skandujúcom dave narazil na vážne pôsobiacu pani – tú zverejnil aj na svojom Instagrame. Vtedy však ešte netušil, aké pozadie stojí za jej návštevou festivalu Hudba žije.

Patrik Vrbovský sa s priaznivcami podelil o niekoľko momentov z hudobnej akcie, na ktorej v sobotu večer vystúpil spolu s Kontrafaktom. V rámci toho vypublikoval i video staršej dámy stojacej medzi fanúšikmi vo vytržení, čím pobavil množstvo ľudí. ,,Starkej odešol život,“ znie jeden z výsmevných komentárov. Rytmus bol však následne upozornený na fakt, že neznáma žena neprišla na koncert kvôli sebe.

Keď drsný hudobník zistil okolnosti, okamžite nahral na svoj Instagram ďalší príspevok. ,,Takže priatelia, pani zo zábavného videa, kde všetci skáču a bavia sa a ona jediná tam stojí, som sa dozvedel, že je to babička alebo teta chlapca, ktorý je náš fanúšik a je na vozíku,“ hovorí s hrčou v krku obľúbený raper.

,,Za to prijímite moje celožvotné pozvanie hocikde, kde budem hrať. Máte backstage,“ odkazuje svojmu obdivovateľovi a jeho príbuznej manžel Jasminy Alagič, ktorý svojím veľkým gestom sledovateľov úplne dojal.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

rytmus

Rytmusovo video si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/rytmusking