Keď si už všetci myslia, že to Rytmus voči svojej bývalej Dare Rolins prestrelí, on opäť vyťahuje zbraň a neváha v tom pokračovať. Neodrádza ho ani kritika smerujúca k tomu, že by mal s toľkou romantikou prestať. Najnovšie sa opäť vyznal z pocitov, z čoho speváčka po sedemročnom spolužití s raperom zrejme nadšená nebude.

Odvtedy, ako sa Rytmus oficiálne priznal k svojmu novému vzťahu s Jasminou Alagič, poriadne scukrovel, čo si všimli aj fanúšikovia. Na jednom z jeho koncertov ho dokonca vypískali, pričom najnovšia spolupráca s raperom Mega M, v ktorej veršuje o tom, že všetky skrachovalé vzťahy – tak to malo byť, sa tiež nestratla s úspechom. Ľudia skladbu zavalili negatívnymi komentmi a Patrikov rap označili za teplý.

Rytmus a Jasmina

Drsný raper je minulosťou

Na poznámky ohľadom svojho zjemnenia sa rozhodol Rytmus zareagovať. „Ak ste si mysleli, že do 50ky budem drsný raper, tak vás vyvediem z omylu. Je pre mňa prirodzené a správne šíriť v mojom veku usporiadaný a milujúci život,“ napísal raper na svoj Instagram k záberu, na ktorom sa opäť raz nachádza ako inak než vo vrúcnom objatí s Jasminou.

Rytmus a Jasmina

Slová, ktoré zabolia

Ďalej však Patrik pokračoval slovami, ktoré by krátko po rozpade 7-ročného vzťahu pichli pri srdci každú ženu. „Ulicu zo mňa nevymažeš, ale po tom všetkom, čo som si splnil, som našiel odpoveď na to, čo je šťastie.“

Už dávnejšie sa totiž Dara netajila tým, že ju vyjadrenia jej bývalého priateľa o láske k Jasmine zaboleli. „Mrzí ma len to, keď svoj nový vzťah prezentuje tak, ako keby všetky tie pravé emócie prežíval prvýkrát práve teraz. Po skoro siedmich rokoch spoločného života, všetkých slovách, pesničkách a vyznaniach v nich sa predsa nikto nemôže diviť, keď poviem, že mi to prišlo na chvíľu ľúto,“ pred pár týždňami sa pre Nový čas rozcítila Dara.

Dara Rolins

Cíti krivdu?

Čo myslíte, prečo Patrik vo svojich vyznaniach a nenápadnom zhadzovaní svojho vzťahu s Darou neustále pokračuje? Potrebuje si pred speváčkou niečo dokazovať, keďže práve ona bola tá, ktorá ich vzťah ukončila?

Zdroj/Foto: Instagram